İletişim

Bilgi ve bizleri eleştirmen için aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgileri

Tel : 0 539 862 63 05

Adres : Müftü Mah. Şadan Sönmez Sk. No :18 Kdz. Ereğli / Zonguldak

Gala Davet : Mail gönderilebilir.

Adrese film gönderimleri yapılabilir.

6 comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • güzel site gerçekten başarılı bir site maksat paylaşmaksa sen paylaşmanın en iyi yolunu bulmuşsun
    fikir ve görüşlerin yolun açık olsun

  • selamlar şunu sormak istiyorum belki bilirsiniz ayrı dünyalar-cüneyt arkın youtube ta girersiniz 2/8 bölüm de 7.33 te başlayan bir melodi yada fon müziği var..sanırım fransız akımı ama bir türlü bulamadım..bir şansımı deneyim dedim belki bilirsiniz bu fon müziği lazım bana çok hmde..şimdiden teşekkürlr..

  • Google da film ararken karsıma siteniz cıktı ve cok beğendim tebrik etmek istedim tam aradığım bir site formatı yorumlarınız ve eleştirileriniz için tşk başarılarınızın devamını dilerim

  • Oldukça başarılı bir site olmuş. Bir nevi ben de bloğumda aynı işle uğraştığım için gelecek var mı diye bir kontrol edeyim dedim:) aylık-haftalık-günlük ortalama hitlerinizle ilgili bir bilgi verebilir misiniz?

    Mail adresime atarsanız sevinirim cevabınızı 🙂

  • Merhabalar değerli hocam,merak ettiğim bir soru var cevaplarsanız gerçekten çok memnun olacağım. Selda bağcanın dam üstüne çul serer şarkısının youtubeda şu adresteki:http://www.youtube.com/watch?v=Ypm97birwWo videosunda 1:00 ve 1:30 dakikaları arasında sanırım bir türk filmi geçiyor.O filmi çok merak ediyorum söylerseniz çok memnun olurum.Teşekkür ederim.