15 yıllık yayın hayatını 1 eleştirmen ile tamamlayan Elestirmen.net artık çoklu yazar dönemine geçiş yapıyor. Geçen 15 yıllık süreçte onmilyonlarca okunmayla sektörde önemli yerde bulunuyor. Eleştirilerinde yapıcı olmaya, Türk sinemasını geliştirmeye ve dünyada Türk yapımı çalışmaların önemini artırılması konusunda önemle çalışmıştır. Bir misyonu sırtlayan Elestirmen.net şimdi kendini geliştirmek isteyen ve kendini bir eleştirmen olarak gören herkesin başvurularını bekliyor.

Başvuru Formu

  Film Eleştirmeni Nasıl Olunur?

  Çoklu eleştirmen döneminde Elestirmen.net belli sayıda eleştirmen ile çalışacaktır. Öncelikle eleştirmenlerimiz “Whatsapp Grubumuzda” koordine olacak ve sektörün nabzını da oradan tutacaktır. Sizde yazar ekibimiz içerisinde yer almak istiyorsanız yukarıdaki form aracılığıyla başvurabilirsiniz.

  Bu çalışma kendisine eleştirmen olarak görenlere özel bir çalışmadır. Yazarlar için herhangi bir ücret ödenmesi gerçekleşmemektedir.

  İçerikler ve Sorumluluk

  Sitemizde yazmış olduğunuz tüm eleştirilerin hukuki sorumluluğu yazarlarımıza aittir.

  Gala Davetleri

  Gelen gala davetleri en başarılı eleştirmenlerimiz arasında dağıtılmaktadır.

  Eleştirmen Yetenekleri

  Türkçe dil kurallarına hakim olmanın yanı sıra okuduğunuz üniversite bölümü de yüksek önem taşımaktadır. Sektörün içerisinde olmak başvurunuzda size önemli avantaj sağlayacaktır.

  Tahir Dinç

  18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

  View all posts

  Add comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir