Onayla

Onayla kendimin geliştirdigi mükemmel bir bir film senaryo çalışmasının ismidir. İlk bölümünü okuyan kişiler yüksek bir begeni oluşmuş ve 2. kısmını büyük bir merak ile beklemişlerdir. 1 yıldır üzerinde pek fazla çalışmadıgım film projesini zaman buldukca Yivs üzerinden sizlerle  paylaşacagım. Filmin 3 tane 2 şer saatlik filmden oluşuyor. Birinci bölümden 3. bölüme kadar büyük bir merak ve gizemlerle doludur. Klasigin dışına çıkan film degişik felsefi yaklaşımlar içten ve özden bir senaryo insansı bir gelecekten bakış ve küresel ısınma konularına deginiyor, işliyor.

Filmin Zaman içerisinde konu olarak oturacagını biliyorum ve Allah ömür verirse inşallah hep beraber filmi izleyecegiz. Filmin kitlesi ise asla Türk film severler degil tüm dünya olacaktır. Tarz ve yapı olarak buna gayet müsaittir.

Konu hakkında sizlere burada paylaşım yapmak ve aklımdaki senaryonun bir kısmını anlatmayı gercekten çok istiyorum. Velhasıl sadece şu an için bir senaryo durumunda olup hiç bir yasal dayanagı yoktur.

Film İsmi : ONAYLA
Türü : Bilimkurgu – Romantik
Konusu : Gizli
Başrol Oyuncusu Yaşı : 30

4 comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • tahir cim çok güzel projelerin var.çokta iddealı.allah ömür verirse çokta gençsin daha çok ilerleyeceğine inanıyorum.kafanda tasarlayıp dahada büyütmek istediğin herşeyin başarılı olmasını dilerim.herkezin yapmak isteyipte yapamadığı şeyi sen genç yaşta başarıyosun çok şanslısın.herşey gönlünden geçtiği gibi olsun.kimse durduramaz seni.BAŞARILAR…

  • Şf6yle dfcşfcnelim:PHP ye bile engel olmaya e7alışan bir meb var karşımızda.. ilsis gibi meb’in can damarı bir syteie firefox ile giremiyorsunuz.. ille ie istiyor.. 1000 dolayında eğitici formatf6r f6ğretmen var ve bfcyfck olasılıkla linux kullanan sayısı (ibm lab. dakiler de dahil) 2 kişi Linux kullanan derken sadece pc’inde linux bulundurup arada sırada bakanları demiyorum tabi..tabiki f6zgfcr yazılım ve linuxun hangi dağıtımının kullanılmasının pek f6nemi yok hangisi olursa olur tarzında yaklaşıyoruz şimdilik.. ama ben şahsen Pardus unda aynı microsoft gibi tekelleşme eğiliminde olduğu gibi bir izlenim var bende.. pardus ekibi pakete7i olarak bile aralarına birilerini katma konusunda bu kadar cimri davranırken pek hoşuma gitmiyor bu durumlar..Eğitici Formatf6r f6ğretmenlere linux kursu verilecek. bunlar da gfcya gidip şehirlerinde linux kursu ae7acak? sizce gelen olurmu?ben şahsen sadece 1 eğitici formatf6re linux kullandırtmayı başarabildim.. o da katkıda bulunduğum (ve hala stabil sfcrfcmfcnfc e7ıkaramadığımız ) LapisLinux.. yani bırakın f6ğretmenleri eğitici formatf6rler bile isteksiz linux konusunda.. yapılması gereken e7ok ae7ık aslında:MEB gere7ekten ciddi bir e7alışmaya girmesi gerek. f6ncelikle sitelerini firfox uyumlu yapacak.. sonra her tarafa virus gibi sızmış microsoftdan kurtulacak.. sae7ma sapan microsoft eğitim bilmemnelerine o kadar para harcamayı birakacak.. sonra tamamen meb e f6zel (pardus tabanlı da olabilir) bir dağıtım geliştirmek ie7in bir ekip kuracak..fazla mı ue7tum..