Film seyretmeye olan gönül bagımın oluşmasında ki en büyük etkenlerden biriside Geleceğe Dönüş filmidir. Sanmıyorum ki elestirmen.net film eleştiri sitesini ziyaret edipte bu filmi izlemeyen olsun. Tavsiye edim diyorum ama hemen hemen hepiniz izlemişinizdir. Bu filmin yasal hakları hangi kurumda bilmiyorum fakat cidden arşivlik filmlerden birisi. Yazının devamında fragmandan ziyade ilk bölmü tamamen sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Her hangi bir yasal sorun olursa bana iletişim kısmından ulaşabilir ve filmin kaldırılmasını rica edebilirsiniz. Bu filmin yasal haklarının olmadıgını sanıyorum. Çünkü yaklaşık 20 yıllık bir film ve tüm tv kanallarında yayınlandı. Bu filmin insanlara ilham verdigini düşünüyorum o yüzden bu filmin hayranları sitemiz üzerinden sadece ilk bölümü izleyebilirler.

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

View all posts

2 comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Olağanüstü bir seridir insan izlerken aksiyon dolu bir macera yaşıyor aynı zamanda doktorla martinin samimiyetlerinde müthiş bir arkadaşlık ve aynı zamanda gelecek ve geçmiş teoremi içerisinde bilimkurgunun tadına varıyorsunuz.
    Zaten en güzel seri filmlerden seçilmişti.
    Dünyadaki tüm insanlık bu seriyi sevdi ve senaryosuyla gerçekten bağlıyor.
    Tam bir koleksiyon filmi.