Arşivimde komedi filmleri ve romantik filmler arasında en çok beğendiğim filmlerden birisi. Kuşkusuz favori listemde en başlarda yer alıyor. Konusunu kısaca anlatacak olursam, iki tane boşanmada çalışan arkadaş davetsiz olarak kızları tavlamak için düğünlere gidiyorlar. O dügün sezonunda da onlarca dügüne davetsiz olarak katılarak bir çok kızı ayarlayıp günlerini gün ediyorlar. O sezonun bitimine doğru yılın son dügünü için maliye bakanının dügünü seciyorlar ve gidiyorlar. Film aslında bir şekilde orada başlamış oluyor. Ardından kahramanlarımızdan birisi bakanın bir kızına diğeride diğer kızına aşık oluyor sürecte bu şekilde başlıyor. Yüzünüzden tebessümün eksik kalmayacağı bir film ve mutlaka izlemeniz gereken bir film.

Eleştiri ( İzlemediyseniz Okumayınız )

Film konu olarak çok eglenceli bir film özellikle ikisinin arasında geçem diyaloglar gerçekten çok zekie olmuş. İzlediginizi farzediyorum bir hata gözüme çarptı belki sizinde dikkatinizi çekmiştir. Filmde çapkınlar sahte isimler ve sahte bir kimlikle dügünlere katıldıgını biliyorsunuz. Maliye bakanının kızının dügününede sahte bir isim ile katılıyorlar. Bakanın kızının nişanlısı bu davetsiz misafirlerden şüpheleniyor ve dedektife isimlerini veriyor. Dedektif sahte isimlerden dügünlere davetsiz gittiklerini buluyor. Orayı senaristler yanlış düşünmüşler ve yanlış yapmışlar.

Eleştirmen Değeri
Puan : 100 / 92

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

View all posts

2 comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • filmi gayet guzel anlatmışsınız. filmi uzun zaman once izlemiştim. emin olmamamla birlikte benm hatırladığım kadarıyla dedektif ikilinin parmak izini alıyordu. bu şekilde kimliklerine erişiyordu.

  • fcmit diyor ki:hcm selamlar,zaman gdnsteeizae iki gfcndfcr e7ıkan rf6portajınızı okudum,e7ok begendik.dfcşfcncelerinizin bu fclkeye gfczel birşeyler katacağına canı gf6nfclden inanıyoruz.bazı medya farklı yorumlarla sf6ylediklerinizi e7arpıtsada halk doğru sf6ylediğinize inanıyor ve yorumlarınızı e7ok mantıklı buluyor.gfcnfcmfczde 367 ie7tihadı gibi sae7ma yorumlar yapılırken siz değerli hukuke7ularımızın varlığı bizlerin fclke geleceği adına daha e7ok umutla bakmamıza sebeb oluyor.siz seviyoruz. Allah yardımcınız olsun ..

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

Son Eleştiriler