Bir kaç gün önce aldığım filmi dün akşam saatlerinde izleyebildim. Aslında filmi kuzenim begenmişti sanırım doktor olmasından dolayı ismi cazip gelmiş ve o kadar filmin arasından seçmişti. Aşk gibi birşey ‘i izlemiş hemen ardından da bu filmi izlemeye başladım. Filmin çok iyi olmadıgını düşünüyordum nitekim çok soguk bir başlangıç ile film başladı. Her hangi bir akıcılıgı olmayan filmde zekice yapılan espiriler hiç bir şekilde beni güldürmedi. Aslında filmde hiç heyecanlanmadım veya hiç korkmadım duygusallıkta yokta sadece orjinal bir konu vardı ortada. Fakat izledikce konu ilerisi için beni az biraz meraklandırdı sonlarına dogru filmin ilk başlarında ki durgunlugu kayboldu eh biraz son dakikalarında merak ve acaba duygum kabardı. Henüz izlemediyseniz tavsiye listemde degil ama aşırı da kötü degil.

Eleştirmen Değeri

Puan : 62 / 100

Anestezi Fragmanı

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

View all posts

1 comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • ayşegfclcfcm .com’a gee7mişsin, ben de niye readera dfcşmfcyor yazılar diuyrom, uzun sfcredir iş yerinde bloglara da giremiyorum zaten, .com olsa dahi ae7mıyor evde de pek fırsat olmuyor ancak gf6rdfcm.bundan sonra doğuma kadar aklım kalbim sizinle olacak, herşey e7ok gfczel olacak inşallahf6perim