Film derlemelerine ilk olarak tatile yönelik yapılmış en güzel tatil filmlerini sizlerle paylaşalım istedik. Derlemem kendi izlediğim filmler üzerine olacaktır. Eğer tavsiye ettiğiniz kendi izlediğiniz filmler varsa yorum kısmından bizlerle paylaşabileceğinizi unutmayın.

50ilkopucuk

Avrupa Muhabbeti

[imdb id=”tt0356150″]

Bir grup gencin Avrupa’da yaptıkları gezi de başlarına gelen komik ve ironi dolu olayların anlatıldığı bir film. Gençlik filmiyle seyahat arzunuzu depreştirecek oldukça güzel bir harmanlamaya sahip.

Holiday

[imdb id=”tt0457939″]

Sağlam kadrosuyla Holiday filmi tatile bakış açınızı değiştirecek ve size ilham verecektir. Özellikle farklı bir evde farklı birinin hayatını yaşamak dünya film sektöründe ilk işlenen film gibi duruyor.

Burada Olan Burada Kalır

[imdb id=”tt1033643″]

Tatilinizi depreştirecek ilk tatil fırsatınızı yakalayabileceğiniz ilham veren bir film. Tatil filmi dendiği zaman Cameron Diaz, bu işi biliyor. Film Las Vegas’ta bir birini hiç tanımayan 2 gencin sarhoşken evlenmelerini konu alıyor.

Tibet’te Yedi Yıl

[imdb id=”tt0120102″]

Aldığı puanı dolu dolu hakeden bir film. Tatil desek tam doğru olmaz tam bir gezgin filmi. Şiddetle tavsiye edebileceğim bir film.

Şimdi Ya Da Asla

[imdb id=”tt0825232″]

Neden güzel tatiller serisi için insan yaşlanmayı bekler ki? Sorusunu kendinize soracağınız izlemesi oldukça keyifli ilham veren bir film. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen 2 adamın hastanede kesişen tanışma hikayesini izliyoruz.

Paris’te Gece Yarısı

[imdb id=”tt1605783″]

Bir tatil filmi olur da içerisinde Paris olmaz mı? Yazarın Paris’te yaşadığı dolu dolu bir tatili izletecek ve aşkı sorgulatacak bir film.

50 ilk Öpücük

[imdb id=”tt0343660″]

Tavsiye ettiğim filmler arasında Favori Filmlerim kısmında da yer verdiğim benzersiz bir konuya sahip filmdir.  Minik bir kazada uzun süreli belleğinde sorun oluşan Drew, ile Adam Sandler arasında yaşanılan tatlı bir aşk hikayesi.

Limonata

[imdb id=”tt4192740″]

Türk yapımı film bir yolculuğu bu kadar keyifli anlatabilirdi. Benzeri Amerikan filmlerinen sanatsal ve işleniş olarak bir kaç basamak daha yüksek bir filmdir. Sarhoşken kaçırılmasıyla Balkanlara yapılan çılgın bir yolculuğu izliyoruz.

Özgürlük Yolu

[imdb id=”tt0758758″]

En başta ilham veren daha sonrasında verdiği o ilhamı tekrar güzelce geri alan güzel bir yapım. Tüm parasını yakıp eski dönem yaşantılarına benzer bir hayat yaşayan kahramanımızın başına gelenleri izleyebilirsiniz.

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

View all posts

Add comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir