Arşivimde bulunan ve favori listemden bir film daha. Adam Sandler ‘in kuşkusuz en iyi filmi. Filmin ismi İngilizce olarak 50 ilk gün olarak fakat Türkçe’ye pazarlamacı arkadaşlar 50 ilk öpücük olarak çevirmişler. Her saniyesinde güleceğiniz yüzünüzden tebessümün eksik kalmayacağı bir film. Filmde Drew bir kazada hafızasında sorunlar oluşmuş mükemmel bir bayandır. Hafızasında ki sorun ise şudur 30 yaşına kadar her şeyi hatırlıyor fakat 30 yaşından bir gün sonrasını hatırlamıyor aynı zamanda hafızasına hiç bir şey eklenmiyor. Adam Sandler ise her gün Drew ‘i kendine aşık etmek zorunda kalıyor. Bir bayanı tavlamak için defalarca yöntem geliştiriyor ve komik. Mutlaka izlemelisiniz favori listemde en üstlerde bulunuyor. Elli ilk öpücük filmi aile ile izlenebilecek bir filmdir.

Eleştirmen Değeri
Puan :  100 / 91

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

View all posts

2 comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • ewet bende izledim gercekten guzel ve ailece izlenebilecek bir film yanliz bisi ogrenmek istiyorum filmin muziginin kim soylemis we sarkinin ismini bana mail atarsaniz sewinirim tesekkurler.