Amerika deniz kuvvetlerine katılarak subay olmaya çalışan zencinin hikayesini anlatan eşsiz bir film. Bu kadar azimle savaşan hayalleri için bu kadar çok fazla savaş veren birini başka bir filmde izleyemezsiniz. Her saniyesini canlı canlı yaşayacagınız hiç bir anında ana konudan kopmayacagınız bitmesini istemediginiz saniyeler var filmde. Esaretin bedeli filminden hemen sonra favori listemde yer alıyor. Favori listemde ki filmleri bitirir bitirmez yeni çıkan filmler hakkında eleştiri yapmaya başlayacağım. Ama şu an favori listemde ki filmleri eleştirmek istemiyorum. İnsanın favori listesini eleştirmesi pek ahlaki bir haraket olmaz 🙂 Filmler benim için çok özeldir ve bu özelliklerini daima korumak isterim. Çok özel bir film arşivim var devamlı devamlı karıştırırım. Onurlu Bir Adam filmi favori listemdedir.

Eleştirmen Değeri

Puan : 93 / 100

https://www.dailymotion.com/video/x2ava0s

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

View all posts

2 comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • merhaba,film yorumlarınızdan birkaçını okudum ve sizinle aynı görüşü paylastıgımı söyleyebilirim.cinderallaman’i sinemada izlemiştim,bir bayan olarak film afişi pek sarmasa da (dövüş sporlarından pek hazetmem)ancak filmi izledkten snra bir kez sinemada 3 kez de cdde olmak üzere defalarca izledim:)
    onurlu adam da aynı şekilde favorilerimden özellikle snv dönemimde böyle kaliteli azim içerkli film arayişina yönelmiştim,ve beni oldukca motive ettiler.azim içerikli yada insanın bamteline degecek, izledgnz güzel yapıtları paylasırsanız sevinirim:)

  • Anaokulu see7imleri diye bir konu ae7arken elinizdeki meucvt see7enekleri gf6z f6nfcne getirme konusunda birşeyler denilmemiş. Yani sf6yle sdfcşfcnfcn bilmem bir ilin bir ile7esindesiniz ve size yakın gitme ihtimali olan anaokulu sayısı 5 yani yukarıda sayılanlar dısında bu 5 secenekte nelere daha e7ok dikkat edilmeli mutlaka bunlarda gmz f6nfcne alınmalıdır.