Yaşı 35’e gelmiş hala ailesi ile yaşayan çoçukluk arkadaşları ile degişik aktivitelere katılan büyümeyi kabul etmeyen bir gencin başından geçenleri anlatan filmdir. Romantik komedi türünde ki filmde orjinal bir havada ilginç bir hayatı izleyebilirsiniz. Kendi kurtarıcısına aşık olan kahramanımız bir müddet sonra kendi yaşamını sorgulamaya başlar. Sorgulamaya başlaması ile hayatına genel bir çeki düzen verir ve bir süre sonrada kendi yaşına gelir ailesinden uzaklaşır çocukla eğlencelerden kendini soyutlar. Fakat bunları yapmasının nedeni aşktır ve bir müddet sonra hiç birşey görükmedigi gibi oldugunu anlar ve film orada kopar. Eğer çok fazla film izliyorsanız bu filmi izleyebilirsiniz. Ama o kadar çok film izlemiyorsanız bu filme gelene kadar nice filmler bulunmata. Fakat eğlenceli dakikalar veya aile ortamında izleyeceginiz bir film arıyorsanız bir kaç ufak tefek açık sahnesinden haric pek fazla açık sahnesi bulunmuyor.

Yivs.Net Değeri
Yivs : 62 / 100

Düş Yakamızdan Fragmanı

Tahir Dinç

18 yıldır film sektöründe çalışmalar yapan Dinç, profesyonel anlamda bir çok çalışmaya imza atmıştır. Günümüzde kendine ait Türk SEM reklam ajansını yönetmektedir.

View all posts

1 comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • reverse phone lookup cell free I wish to voice my gratitude for your generosity giving support to individuals ecbbcfdgdkdf